marsz plakatStarostwo Powiatowe w Kole i Muzeum byłego niemieckiego Obozu Zagłady Kulmhof w Chełmnie nad Nerem - Oddział Muzeum Martyrologicznego w Żabikowie, zapraszają na kolejny, szósty już Marsz Pamięci poświęcony ofiarom niemieckiego obozu zagłady Kulmhof w Chełmnie nad Nerem.

Marsz odbędzie się 25 kwietnia br. na terenie Lasu Rzuchowskiego, o godz. 12.00 sprzed Pomnika Ofiar Zagłady. Więcej informacji na plakacie promującym wydarzenie.

Dyrektor Muzeum - Anna Ziółkowska

Starosta Kolski - Wieńczysław Oblizajek