W tym roku ukazało się anglojęzyczne tłumaczenie folderu o Stanisławie Kaszyńskim Stanisław Kaszyński. A Silent Hero from Chełmno-on-Ner...

W tym roku ukazało się anglojęzyczne tłumaczenie folderu o Stanisławie Kaszyńskim Stanisław Kaszyński. A Silent Hero from Chełmno-on-Ner, które przybliża odbiorcy zagranicznemu postać przedwojennego sekretarza gminy Chełmno i informatora Polskiego Państwa Podziemnego o eksterminacji prowadzonej w obozie zagłady Kulmhof w Chełmnie nad Nerem na przełomie 1941 i 1942 r.

Folder jest dostępny na miejscu w Muzeum oraz z formacie PDF w zakładce Publikacje.

tel. 63 271 94 47; 695 003 137; 695 003 167